Varenie.sk na Facebooku
Prihlásenie

Princezky

  • cukrovinky
  • česká kuchyňa
  • doba prípravy:
  • recept zobrazen: 135122x
Princezky

Krehké pečivo k čaju alebo káve.

vytlačiť recept Princezky
recept Princezky sa mi páči
(Recept sa páči celkom 2x)
Uložiť recept do mojej kuchárky
je nutné prihlásenie

Ingrediencie

cesto:

250 g cukor múčka
250 g maslo
500 g hladká múka
1/2 balíčku prášok do pečiva
1 balíček vanilkový cukor
citrónová kôra
2 ks vajcia

krém:

250 g maslo
150 g cukor múčka
750 ml vanilkový puding
250 ml mlieko

na ozdobu:

pikantná marmeláda

poleva:

50 g 100% tuk
100 g čokoláda na varenie

Postup prípravy receptu

Hladkú múku preosejeme s práškom do pečiva a práškovým cukrom. Pridáme citrónovú kôru, vanilkový cukor, vajcia, maslo a vypracujeme cesto, ktoré dáme do chladničky odpočinúť. Zatiaľ si pripravíme krém na plnenie. Zvaríme mlieko s vanilkovým pudingom a za občasného miešania necháme vychladnúť. Cukor a maslo vymiešame do peny a postupne pridávame chladný puding. Cesto rozvaľkáme na slabý plát. Z neho vykrajujeme oválky (srdiečka, kolieska) a rovnajú ich na plech vyložený papierom na pečenie a pečieme v stredne vyhriatej rúre do ružova. Do stredu každého oválku (kolieska) dáme trochu pikantné marmelády a zdobítkem urobíme okolo krúžok z pripraveného krému. Priklopíme druhou keksíkom a povrch prizdobíme rozpustenou čokoládou.

Komentáre k receptu Princezky (2 komentáre)

  • Christy Walton 04.June 2022 10:46

    Dobrý deň, hľadáte pôžičku na konsolidáciu dlhu, nezabezpečené pôžičky, podnikateľské pôžičky, hypotekárne pôžičky, pôžičky na autá, študentské pôžičky, osobné pôžičky, rizikový kapitál atď. Som súkromný veriteľ, poskytujem pôžičky spoločnostiam a jednotlivcom s nízkymi a primeranými úrokovými sadzbami 2%. E-mail na adresu: christywalton355@gmail.com

  • Susan Benson 15.October 2020 19:36

    Dobrý deň, dámy a páni, potrebujete finančnú pomoc? Som Susan Bensonová. Som veriteľ a tiež finančný konzultant. Potrebujete podnikateľský úver, Osobný úver, Hypotekárny úver alebo pôžičku na dokončenie projektu? ak je vaša odpoveď kladná, odporučím vám, aby ste sa obrátili na moju firmu. Poskytujeme všetky druhy pôžičkových služieb vrátane dlhodobých a krátkodobých pôžičiek. Ak chcete získať viac informácií, napíšte nám prostredníctvom e-mailu: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) alebo mi pošlite správu priamo na WhatsApp prostredníctvom: +447903159998 a okamžite dostanete odpoveď. Sme komplexná spoločnosť poskytujúca finančné služby a zaviazali sme sa, že vám pomôžeme zlepšiť vaše dlhodobé a krátkodobé finančné ciele. Špecializujeme sa na poskytovanie štruktúrovaných finančných riešení pre jednotlivcov a spoločnosti čo najefektívnejším a najrýchlejším spôsobom. Tu je niekoľko dôvodov, prečo by ste nás mali ohľadom pôžičky kontaktovať; * Pohodlie - O pôžičku môžete požiadať kedykoľvek a kdekoľvek. * Flexibilná suma - Vy sa rozhodnete, koľko si chcete požičať. * Rýchle priame financovanie - získate svoju pôžičku do 24 hodín po schválení. * Flexibilná úroková sadzba vo výške 3%. * Vysoké sadzby schválenia * Flexibilné splácanie - máte šancu zvoliť si dátum splácania, a to buď týždenne, mesačne alebo ročne po dobu 1-30 rokov. * Jednoduchá online aplikácia. * Personalizované vedenie a odbornosť. * Žiadne skryté poplatky Neprídete o príležitosť z dôvodu nedostatku finančných prostriedkov. Kontaktujte moju spoločnosť teraz, môžeme vám pomôcť s pôžičkou, pretože sme pomohli mnohým jednotlivcom a organizáciám, ktoré čelia finančným problémom na celom svete Ak chcete získať viac informácií o našej pôžičkovej ponuke, pošlite nám svoju žiadosť o pôžičku prostredníctvom: E-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com WhatsApp: +447903159998 Sprostredkovatelia / konzultanti / sprostredkovatelia môžu priviesť svojich klientov a sú 100% chránení. S úplnou dôverou budeme spolupracovať na výhodách všetkých zúčastnených strán.

Přidejte váš komentář k receptu
© Varenie.sk 2023 | Odkazy na zaujímavé stránky | Kontakt | Nejlepší recepty